Enseñando español desde 1989

Ps4, Xbox One Ve Computer Için Yeni Çıkacak Oyunlar Listesi

Cimri.com, Türkiye’nin önde gelen fiyat ve ürün karşılaştırma sitesidir. Cimri.com, ürünlerle ilgili özellikleri, fotoğrafları ve bu ürünlerin fiyatlarını tek bir noktada sunarak internette alışveriş yapacak kişilerin alışveriş deneyimini kolaylaştırır. Bu ay içerisinde birbirinden güzel oyunlar PC ve Xbox konsolları için yayınlanacak.

Yüzyılı temel alan bir fantezi dünyasında geçiyor. Oyunda Gizemli bir sisle kaplı bir şehirdeki paralı asker grubunu yönetiyoruz. Bu sisin ardında saklanan birçok karanlık grup yer alıyor. Biz de oyunda keşfediyor ve sisin ardındaki gerçekleri keşfediyoruz. Geçtiğimiz yılın üçüncü çeyreğinin ikinci ayında PUBG, bilgisayar ve konsolda 70 milyonu aşan satış yaptı, PUBG Mobile indirme sayıları 600 milyonu aştı. Bu denli başarılı oyunlara imza atan bir şirketin aynı yapıda oyun çıkarması çok olası ve beklenen bir durum olarak gözüküyor.

Az önce de bahsettiğimiz gibi bu listemizi yeni oyunlar duyuruldukça ve, istemeyiz ama, bazı oyunlar ertelendikçe güncelleyeceğiz. Kızma birader oyunu yılbaşında ailecek oynanabilecek en eski ve eğlenceli oyunlardan biridir. Çocuklarla rahatlıkla oynayabileceğiniz bu yeni yıl oyunu geleneksel oyunlarımızı yeni nesile tanıtmanın da bir vesilesi olacak. Yılbaşı gecesine sayılı zaman kala yeni yılda oynanabilecek oyunlar araştırılmaya başlandı.

Web sitemiz binlerce kez taklit edilmiştir, fakat aslını kimse yaşatamamıştır. Peki sizler Xbox Game Pass’e eklenecek ve çıkaracak olan oyunlarla ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle parimatch yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin. MentalUP, akademisyenler ve profesyonel oyun tasarımcılarının inovatif eğitim metodlarıyla hazırladığı başarılı bir beyin egzersizleri uygulaması.

Yeni oyunlar

Bu çiftlik oyununda ayrıca kamyonunuzla veya sizi ziyaret eden teknelerle ticaret yaparsınız. Oyundaki karakterlere ekinler, taze ürünler, kaynaklar satıp karşılığında çeşitli ürünler alabilirsiniz. İsterseniz çiftliğinizi geliştirip kendi dükkanınızı kurar, dükkanınızda daha fazla ütün ve ekin satarsınız.

Amazon Oyunlar Hakkında

Geniş bir tür yelpazesinden en iyi PS4 oyunları için rehberlerimize göz atın. Yeni paketle birlikte oyuncular, şehirlerine büyük çaplı havalimanları yapabilecekler. Bunun yanı sıra oyuncular, inşa ettikleri havalimanlarını çeşitli şekillerde geliştirebilecekler. Bu sayede oyuncuların inşa ettikleri şehirler, uluslararası bir ulaşım merkezi haline gelebilecek. Yakın zamanda oynadığınız bir oyunu bulamıyorsanız, başka bir hesapla indirmiş olabilirsiniz. Oyun oynamak için birden fazla cihazda aynı hesapla oturum açarsanız oynadığınız tüm oyunları görebilirsiniz.

Nvidia geçtiğimiz saatlerde CES 2022 sunumunda GeForce Now’a gelecek iki oyunu duyururken Reflex ve RTX desteği alan yeni oyunları da açıkladı. “Dünyanın eğitimsel amaçlarla hazırlanmış ilk ve tek oyun motoru. ” sloganı ile yol alan GameLab İstanbul mobil oyun geliştirme ekibine ait Kendi Oyunum Oyun Motoru, Games Week’te gözümüze çarpan temsilcilerden. Teknolojik olarak oyun yazılımında tamamıyla bağımsız olan motor, yaş arasındaki çocuklara kendi oyunlarının yazılımını ve kod yazılımı yapmayı öğretiyor.

Popüler Oyunlar

Binlerce yıldır söylemek istediklerini söyler tiyatro özgürce, tabii ki dinlemek ve izlemek isteyene, yapmak isteyene, başka türlüsü de zaten sanat değildir, tiyatro değildir. 80’ler ve 90’lardaki tiyatro ortamına çok hâkim değilim, okuduklarım ve dinlediklerim var o nedenle tam anlamıyla bir karşılaştırma yapamam. Elbette özel tiyatrolardan bahsediyoruz, burada bu oyunlar kısıtlı bir seyirci kitlesiyle buluşuyor, özgür sanat yapabilmek için bağımsız sanat kurumlarına ihtiyaç var. Oyun yazımı bunun için önemli, çok büyük bir kitleye ulaşmayabilir ama zamana ışık tutuyorsunuz, gelecek için bir belge bırakıyorsunuz ya da ben öyle düşünüyorum, bilemedim. Hayatta kalma oyunları oldukça agresif ve sürükleyici açık dünya oyunlarıdır. Alet, silah, kalacak yer üreterek ve kaynak toplayarak uzun süre hayatta kalmaya çalışır.

2022 yılında yine birbirinden iddialı yapımlar çıkış yaparak oyuncuları bilgisayar ve konsol başına kilitleyecek. Havai Fişek Macerası oyununda kısıtlı bir alana yollanan havai fişekleri patlatmaya çalışıyoruz. Mause ile dikkatli bir şekilde havai fişeklerin tamamını yok etmeye çalışıyoruz.

12 tanrıya karşı büyülü bir savaş yürütülen oyunda zaman ve uzay hakkında destansı fanteziler sunuluyor. Çok oyunculu on-line bir dünyada geçen bu oyun, sinematik fragmanı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle uzay, zaman – mekan kırılımları ve fantezi dünyasına ilgi duyan gamerların oldukça hoşlanacağı cinsten bir oyun olduğu kesin. PlayStation konsollarının en uzun soluklu ve en çok oynanan yarış oyunu serisi.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *