Enseñando español desde 1989

Завантаження шкідливого файлу на локальний пристрій може мимоволі забезпечити доступ до вашої організації хмари, місце, де файл може заражати всю мережу. Перш ніж взяти на Cheap Windows VPS себе зобов’язання CSP як підприємство, важливо перевірити, як хмарні служби дотримуються органів влади та галузевих вимог, намагаючись утриматися від уповноважених неприємностей. Закон про переносність та підзвітність медичного страхування (HIPAA) та Закон про Сарбанес-Окслі вимагають від компаній дотримуватися конкретних покажчиків з точки зору зберігання та обміну даними клієнтів. Програма антивірусної програмної програми, як Norton 360 Deluxe, може допомогти вам у ваших зусиллях щодо покращення вашої хмарної безпеки, допомагаючи вам потенційно помітити порушення хмари та інші інфекційні загрози на початку.

Дані захищені в хмарі

U.S. Корпорації можуть втратити частку ринку, якщо пов’язані обмеження не застосовуються в інших країнах. Та інновації в застосованих науках шифрування можуть сповільнитись, якщо дозволений виключно один метод шифрування. Щоб пом’якшити цей ризик, стежте. Якщо ви коли -небудь використовували хмару, можливо, вам знадобиться запитати, наскільки безпечні ваші знання.

Розкрийте те, що насправді розгортається у вашому оточенні з посиленими запасами Wiz

Адміністрація ідентичності та доступу (IAM) допомагає організаціям впорядкувати та автоматизувати обов’язки з адміністрації ідентифікації та входу та дозволяти додатково детальні елементи управління входом та привілеї. За допомогою рішення IAM ІТ -групам не потрібно вручну призначати контроль доступу, контролювати та замінювати привілеї або рахунки Sheprovision. Організації можуть навіть дати можливість одному входу (SSO) аутентифікувати ідентичність користувача та дозволити запис у декількох цілях та веб-сайтах лише з одним набором облікових даних. І безпека Центру безпеки хмар, і Центр знань є важливими для захисту делікатної інформації, але вони мають абсолютно різні сфери фокусування та підходи.

Хмарна інформаційна безпека знову відноситься до заходів, вжиті для захисту делікатних даних, які зберігаються, передаються або обробляються в умовах хмарних обчислень. Безпека хмарних даних має вирішальне значення, оскільки хмарні обчислення включають зберігання та доступ до знань у Інтернеті, що вводить нові ризики безпеки, яких не мали б у звичайних стратегій зберігання інформації. Реалізуючи надійні заходи безпеки хмарних знань, організації можуть переконатися, що їх знання захищені, незалежно від місця, де він зберігається чи доступний.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *